Riksdelen - Hela Sveriges Näringsliv

Företag/Bransch/Sökord

Adress

Tel. inkl. riktnummer

Företagsinformation

Juridiskt namn:

Sveriges Bostadsfinansierings AB SBAB (publ)

Län:

Stockholm

Stad/ort:

Stockholm

Branscher:

Finansbolag

Branscher:

Finansbolag

Dölj

Skicka som SMS

Sveriges Bostadsfinansierings AB SBAB

Besöksadress:
Löjtnantsgatan 21
115 50 STOCKHOLM

Postadress:
Box 27308
102 54 STOCKHOLM

Telefonnummer:
0771-453000

Telefonnummer

Ring gratis | nere p.g.a. underhåll

Skriv in ditt telefonnummer och klicka på ring upp. Svara när det ringer så kopplar vi dig gratis till den du söker!

» Läs mer om tjänsten

Telefonnummer

Kreditupplysning

Sveriges Bostadsfinansierings AB SBAB

Kontaktinformation


Besöksadress

Löjtnantsgatan 21
115 50 STOCKHOLM

Postadress

Box 27308
102 54 STOCKHOLM

Nummer

Telefonnummer

Telefon:

0771-453000

Telefaxnummer

Fax:

08-6114600

Kontaktpersoner


Medlem i företagets ledningsgrupp

Catharina Kandel

E-postadress

E-post:

catharina.kandel@sbab.se

Personalchef

Catharina Kandel

E-postadress

E-post:

catharina.kandel@sbab.se

Inköpschef /-ansvarig

Michael Fällström

E-postadress

E-post:

michael.fallstrom@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Per Balazsi

E-postadress

E-post:

per.balazsi@sbab.se

Ekonomichef

Per Balazsi

E-postadress

E-post:

per.balazsi@sbab.se

Personalchef

Lizzy Jämting

VD

Eva Cederbalk

Marknadschef

Marianne Precent Lundgren

E-postadress

E-post:

marianne.precent.lundgren@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Ulf Tingström

E-postadress

E-post:

ulf.tingstrom@sbab.se

IT-Chef

Ulf Tingström

E-postadress

E-post:

ulf.tingstrom@sbab.se

Personaladministratör

Inger Martén

E-postadress

E-post:

inger.marten@sbab.se

Informatör

Karin Strand

E-postadress

E-post:

karin.strand@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

P-O Dahlstedt

E-postadress

E-post:

p-o.dahlstedt@sbab.se

Sektionschef

P-O Dahlstedt

E-postadress

E-post:

p-o.dahlstedt@sbab.se

Affärsjurist

Roger Söderström

E-postadress

E-post:

roger.soderstrom@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Johanna Clason

E-postadress

E-post:

johanna.clason@sbab.se

Finanschef /-ansvarig

Johanna Clason

E-postadress

E-post:

johanna.clason@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Christine Ehnström

E-postadress

E-post:

christine.ehnstrom@sbab.se

Chefsjurist

Christine Ehnström

E-postadress

E-post:

christine.ehnstrom@sbab.se

Controller

Urban Eklöf

E-postadress

E-post:

urban.eklof@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Bengt-Olof Nilsson Lalér

E-postadress

E-post:

bengt-olof.nilsson.laler@sbab.se

Revisor

Hans Sällström

E-postadress

E-post:

hans.sallstrom@sbab.se

IT-projektledare

Bo Andersson

E-postadress

E-post:

bo.andersson@sbab.se

Affärsutvecklare

Curt Gustafson

E-postadress

E-post:

curt.gustafson@sbab.se

Teleansvarig

Eva Eklenius

E-postadress

E-post:

eva.eklenius@sbab.se

Inköpare av kontorsvaror

Eva Eklenius

E-postadress

E-post:

eva.eklenius@sbab.se

Info-master

Mats Bagger

E-postadress

E-post:

mats.bagger@sbab.se

Affärsutvecklare

Lena Hedlund

E-postadress

E-post:

lena.hedlund@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Lena Hedlund

E-postadress

E-post:

lena.hedlund@sbab.se

Informationschef

Lena Hedlund

E-postadress

E-post:

lena.hedlund@sbab.se

Enhetschef

Tim Pettersson

E-postadress

E-post:

tim.pettersson@sbab.se

Receptionist

Britta Lindbäck

E-postadress

E-post:

britta.lindback@sbab.se

Reseansvarig

Britta Lindbäck

E-postadress

E-post:

britta.lindback@sbab.se

Produktchef /-ansvarig

Anki Bergsjö

E-postadress

E-post:

anki.bergsjo@sbab.se

VD-sekreterare

Pia Ericson

E-postadress

E-post:

pia.ericson@sbab.se

Controller

Johan Carlberg

E-postadress

E-post:

johan.carlberg@sbab.se

Systemförvaltningschef /-ansvarig

Ronny Winberg

E-postadress

E-post:

ronny.winberg@sbab.se

IT-supportansvarig

Robert Cato

E-postadress

E-post:

robert.cato@sbab.se

Nätverkstekniker

Bo Stridh

E-postadress

E-post:

bo.stridh@sbab.se

Enhetschef

Peter Sjödahl

E-postadress

E-post:

peter.sjodahl@sbab.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Fredrik Bergström

E-postadress

E-post:

fredrik.bergstrom@sbab.se

Sektionschef

Fredrik Bergström

E-postadress

E-post:

fredrik.bergstrom@sbab.se

Hitta företag utomlands|Kartor|Konkursinformation|Telefonpassning|Allt om Offentliga upphandlingar

Branscher, sökord och företag från A till Ö

#ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZÅÄÖ

Ekängens Behandlingshem Rotationsplast i Munka-Ljungby AB Björkängs Havsbad och Camping Energihusgruppen EHG AB Ramsbergs Maskiner AB Systemtext AB Talsveb Industriverktyg AB Elgus Konsult- & Installations AB VM Pumpar AB Stavparkett Banner Naprapat Södermalm Banner