Riksdelen - Hela Sveriges Näringsliv

Företag/Bransch/Sökord

Adress

Tel. inkl. riktnummer

Företagsinformation

Juridiskt namn:

E.ON Gas Sverige AB

Län:

Skåne

Stad/ort:

Malmö

Skicka som SMS

E.ON Gas Sverige AB

Besöksadress:
Nobelvägen 66
212 15 MALMÖ

Postadress:
205 09 MALMÖ

Telefonnummer:
040-255000

Telefonnummer

Ring gratis | nere p.g.a. underhåll

Skriv in ditt telefonnummer och klicka på ring upp. Svara när det ringer så kopplar vi dig gratis till den du söker!

» Läs mer om tjänsten

Telefonnummer

Kreditupplysning

Kreditupplysningar i samarbete med UC

» Gör en kreditupplysning på E.ON Gas Sverige AB

E.ON Gas Sverige AB

Kontaktinformation


Besöksadress

Nobelvägen 66
212 15 MALMÖ

Postadress

205 09 MALMÖ

Nummer

Telefonnummer

Telefon:

040-255000

Telefaxnummer

Fax:

040-244011

Webb

Kontaktpersoner


Medlem i företagets ledningsgrupp

Henrik Nebrelius

E-postadress

E-post:

henrik.nebrelius@eon.se

Ekonomichef

Henrik Nebrelius

E-postadress

E-post:

henrik.nebrelius@eon.se

Datachef /-ansvarig

Henrik Nebrelius

E-postadress

E-post:

henrik.nebrelius@eon.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Alexandra Callegari

E-postadress

E-post:

alexandra.callegari@eon.se

Personalchef

Alexandra Callegari

E-postadress

E-post:

alexandra.callegari@eon.se

VD

Hans Robert Kreisel

E-postadress

E-post:

hans.robert.kreisel@eon.se

Inköpschef /-ansvarig

Nils Nordtorp

E-postadress

E-post:

nils.nordtorp@eon.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Roger Jönsson

E-postadress

E-post:

roger.jonsson@eon.se

Avdelningschef

Roger Jönsson

E-postadress

E-post:

roger.jonsson@eon.se

Driftschef /-ansvarig

Roger Jönsson

E-postadress

E-post:

roger.jonsson@eon.se

Teknisk chef /-ansvarig

Roger Jönsson

E-postadress

E-post:

roger.jonsson@eon.se

Föreståndare

Roger Jönsson

E-postadress

E-post:

roger.jonsson@eon.se

VD-sekreterare

Linda D Amore

Administratör

Linda D Amore

Systemsupportchef

Rebecca Anderberg

Nätverksansvarig

Rebecca Anderberg

PC-samordnare

Rebecca Anderberg

Sekreterare

Eva Miraglia

E-postadress

E-post:

eva.miraglia@eon.se

Web-redaktör

Eva Miraglia

E-postadress

E-post:

eva.miraglia@eon.se

Controller

Yvonne Strömblad

E-postadress

E-post:

yvonne.stromblad@eon.se

Ordförande

Anders Olsson

E-postadress

E-post:

anders.olsson@eon.se

Kvalitetsansvarig /-samordnare

Bertil Rosengren

E-postadress

E-post:

bertil.rosengren@eon.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Lennart Fredenberg

E-postadress

E-post:

lennart.fredenberg@eon.se

Avdelningschef

Lennart Fredenberg

E-postadress

E-post:

lennart.fredenberg@eon.se

Enhetschef

Lars-Åke Andersson

E-postadress

E-post:

lars-ake.andersson@eon.se

Controller

Pia Wollberg

E-postadress

E-post:

pia.wollberg@eon.se

Ekonomiassistent

Annika Cerbach

E-postadress

E-post:

annika.cerbach@eon.se

Ekonomiassistent

Carina Cederlöf

Karta


 

Hitta företag utomlands|Kartor|Konkursinformation|Telefonpassning|Allt om Offentliga upphandlingar

Branscher, sökord och företag från A till Ö

#ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZÅÄÖ

Elgus Konsult- & Installations AB Rotationsplast i Munka-Ljungby AB Talsveb Industriverktyg AB VM Pumpar AB Systemtext AB Ekängens Behandlingshem Energihusgruppen EHG AB Ramsbergs Maskiner AB Stavparkett Banner Naprapat Södermalm Banner