Riksdelen - Hela Sveriges Näringsliv

Företag/Bransch/Sökord

Adress

Tel. inkl. riktnummer

Skicka som SMS

Svenska Bil i Norden AB

Besöksadress:
Esbogatan 8
164 74 KISTA

Postadress:
164 82 STOCKHOLM

Telefonnummer:
08-50569000

Telefonnummer

Ring gratis | nere p.g.a. underhåll

Skriv in ditt telefonnummer och klicka på ring upp. Svara när det ringer så kopplar vi dig gratis till den du söker!

» Läs mer om tjänsten

Telefonnummer

Kreditupplysning

Kreditupplysningar i samarbete med UC

» Gör en kreditupplysning på Svenska Bil i Norden AB

Svenska Bil i Norden AB

Kontaktinformation


Besöksadress

Esbogatan 8
164 74 KISTA

Postadress

164 82 STOCKHOLM

Nummer

Telefonnummer

Telefon:

08-50569000

Telefaxnummer

Fax:

08-50569999

Kontaktpersoner


Försäljningschef

Anders Cajhamre

E-postadress

E-post:

anders.cajhamre@svenskabil.se

Inköpschef /-ansvarig

Hans-Göran Karman

E-postadress

E-post:

hans-goran.karman@svenskabil.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Ulf Bjernekull

E-postadress

E-post:

ulf.bjernekull@svenskabil.se

Administrationsansvarig

Ulf Bjernekull

E-postadress

E-post:

ulf.bjernekull@svenskabil.se

Ekonomichef

Ulf Bjernekull

E-postadress

E-post:

ulf.bjernekull@svenskabil.se

Budgetchef /-ansvarig

Ulf Bjernekull

E-postadress

E-post:

ulf.bjernekull@svenskabil.se

Finanschef /-ansvarig

Ulf Bjernekull

E-postadress

E-post:

ulf.bjernekull@svenskabil.se

Personalchef

Yvonne Perselius

VD

Lars Gunnar Jönsson

Informationschef

Lars Gunnar Jönsson

Medlem i företagets ledningsgrupp

Tomas Pettersson

E-postadress

E-post:

tomas.pettersson@svenskabil.se

Försäljningschef

Tomas Pettersson

E-postadress

E-post:

tomas.pettersson@svenskabil.se

Marknadschef

Tomas Pettersson

E-postadress

E-post:

tomas.pettersson@svenskabil.se

Försäljningschef

Matti Klintberg

E-postadress

E-post:

matti.klintberg@svenskabil.se

Försäljningschef

Fredrik Asplund

E-postadress

E-post:

fredrik.asplund@svenskabil.se

Löneassistent

Margareta Johannisson

E-postadress

E-post:

margareta.johannisson@svenskabil.se

VD-sekreterare

Lena Emilson

E-postadress

E-post:

lena.emilson@svenskabil.se

Kurs- /konferensansvarig

Lena Emilson

E-postadress

E-post:

lena.emilson@svenskabil.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Lars Jarsman

E-postadress

E-post:

lars.jarsman@svenskabil.se

Löneassistent

Suzanne Flygt

E-postadress

E-post:

suzanne.flygt@svenskabil.se

Verkstadschef /-ansvarig

Mikael Blomqvist

E-postadress

E-post:

mikael.blomqvist@svenskabil.se

Verkstadschef /-ansvarig

Åke Avér

Personalassistent

Eva Hellstrand

Personaladministratör

Eva Hellstrand

Utbildningsansvarig

Eva Hellstrand

Kurs- /konferensansvarig

Eva Hellstrand

Utbildningsadministrat- ör

Eva Hellstrand

Sekreterare

Birgitta Kullgard

E-postadress

E-post:

birgitta.kullgard@svenskabil.se

Personalsekreterare

Birgitta Kullgard

E-postadress

E-post:

birgitta.kullgard@svenskabil.se

Internetansvarig

Kerstin Pettersson

E-postadress

E-post:

kerstin.pettersson@svenskabil.se

Web-redaktör

Kerstin Pettersson

E-postadress

E-post:

kerstin.pettersson@svenskabil.se

Web-master

Kerstin Pettersson

E-postadress

E-post:

kerstin.pettersson@svenskabil.se

Marknadsföringsarbete

Kerstin Pettersson

E-postadress

E-post:

kerstin.pettersson@svenskabil.se

Controller

Kjell Dunger

E-postadress

E-post:

kjell.dunger@svenskabil.se

Medlem i företagets ledningsgrupp

Jan Martinsson

Kundservicechef

Jan Martinsson

Terapeut

Jan Nyberg

E-postadress

E-post:

jan.nyberg@svenskabil.se

Sjukhuschef

Jan Nyberg

E-postadress

E-post:

jan.nyberg@svenskabil.se

Driftschef /-ansvarig

Håkan Strandberg

E-postadress

E-post:

hakan.strandberg@svenskabil.se

Nätverkstekniker

Sophia Tomtlund

E-postadress

E-post:

sophia.tomtlund@svenskabil.se

PC-tekniker

Sophia Tomtlund

E-postadress

E-post:

sophia.tomtlund@svenskabil.se

Key Account Manager

Anders Franzén

E-postadress

E-post:

anders.franzen@svenskabil.se

Utvecklingschef

Stefan Rydesjö

E-postadress

E-post:

stefan.rydesjo@svenskabil.se

Karta


 

Hitta företag utomlands|Kartor|Konkursinformation|Telefonpassning|Allt om Offentliga upphandlingar

Branscher, sökord och företag från A till Ö

#ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZÅÄÖ

VM Pumpar AB Energihusgruppen EHG AB Systemtext AB Rotationsplast i Munka-Ljungby AB Talsveb Industriverktyg AB Ramsbergs Maskiner AB Elgus Konsult- & Installations AB Ekängens Behandlingshem Stavparkett Banner Naprapat Södermalm Banner